Bir takas dedikodusu gördüm…

Şöyle Amerika basınında bir tur yaparken çok güzel bir söylentiye rastladım. News-Herald.com’un bu söylentisini sizle paylaşma nedenim ise malum, Cavaliers’la ilgili olması. Hemen dikkatimi çekti tabii… Neyse olaya gireyim hemen. Olay şu: Atlanta Hawks ve Cleveland Cavaliers arasında olan bir takas söz konusu.

Geçen habere göre Hawks, Cavaliers’tan Josh Smith ve Marvin Williams karşılığında Antawn Jamison ve Ramon Sessions’ı alacakmış. (NBAArena.com için haberini yaptım, buradan okuyabilirsiniz.) Önce şaşırdım. Ama bu şaşırma iyi yöndeydi. Yaşlanmış bir Antawn Jamison ve ne yapacağı belli olmayan bir Ramon Sessions yerine tecrübeli bir Marvin Williams ve üst düzey atletik Josh Smith. Kesinlikle tercih ederim. Jamison’a yaşlanmış, Sessions’a ne yapacağı belli olmayan dediğime bakmayın, severim onları. Cavaliers’ın en kötü zamanlarında takımı taşıyan rolü çoğu zaman oynamıştır Jamison.. Sessions ise Kyrie Irving’in yokluğunda harika maçlar çıkardığı da olmuştur. Ama objektif bakınca tercihim Marvin Williams ve Josh Smith tarafında.

Şuan bu haber sadece söylenti düzeyinde. Henüz resmileşmiş bir olay yok. Olduğunda NBAArena.com’da haberini yapar, burada da bir yazı yazarım zaten…

Reklamlar

Yazar: Eren Tuncay

Basketbol editörü, spor yazarı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s